Τρίτη , 12 Δεκεμβρίου 2017

Διοίκηση

Εκκλησιαστικό Συμβούλιο

Το Εκκλησιαστικό Συμβούλιο του Ιερού Ναού Αγίας Κυριακής Χαριλάου Θεσσαλονίκης έχει θητεία διάρκειας 3 ετών (1/1/2017 έως 31/12/2019) και απαρτίζεται από τα ακόλουθα μέλη:

Πρόεδρος: Αρχιμανδρίτης Ραφαήλ Κολέτσας
Αντιπρόεδρος: Αργύριος Καραντώνης
Γραμματέας: Διονύσιος Αντωνακόπουλος
Ταμίας: Ιπποκράτης Πολυχρονιάδης
Μέλος: Οδυσσέας Κόντης
Αναπληρωματικά Μέλη: Νικόλαος Γιαννόπουλος, Χρήστος Κοντούλης, Δημήτριος Καχριμανίδης

Φιλόπτωχο Ταμείο

Το Ενοριακό Φιλόπτωχο Ταμείο του Ιερού Ναού της Αγίας Κυριακής Χαριλάου Θεσσαλονίκης έχει θητεία διάρκειας 3 ετών (1/1/2017 έως 31/12/2019) και απαρτίζεται από τα ακόλουθα μέλη:

Πρόεδρος: Αρχιμανδρίτης Ραφαήλ Κολέτσας
Αντιπρόεδρος:
Γραμματέας:
Ταμίας:
Μέλη:
Αναπληρωματικά Μέλη:

Ερανική Επιτροπή

Η Ερανική Επιτροπή του Ιερού Ναού της Αγίας Κυριακής Χαριλάου Θεσσαλονίκης έχει θητεία διάρκειας 3 ετών (1-1-2017 έως 31-12-2019) και απαρτίζεται από τα ακόλουθα μέλη:

Πρόεδρος: Αρχιμανδρίτης Ραφαήλ Κολέτσας
Γραμματέας: 
Ταμίας:
Μέλη:
Αναπληρωματικά Μέλη:

Προσωπικό Ιερού Ναού

Το λοιπό προσωπικό του Ιερού Ναού Αγίας Κυριακής Χαριλάου Θεσσαλονίκης για το έτος 2016 – 2017 απαρτίζεται ως εξής:

Λογιστής: Χρήστος Ντάγκας
Δεξιός Ιεροψάλτης: Ανδρέας Φαρδής
Αριστερός Ιεροψάλτης: Αθανάσιος Τσιπάτος
Νεωκόρος: Βασίλειος Παππάς
Κατηχητές: Λαμπρινή Μπασιούρη, Μαρίνα Ξυνού, Χριστίνα Κωστοπούλου, Ιωάννης Μπαμπατζιάνης, Σωτήριος Σαρβάνης, Χρυσόστομος Κάλφογλου
Λοιποί συνεργάτες: Κυριακή Παπαδάκη, Σωτήριος Σαρβάνης, Διονύσιος Αντωνακόπουλος, Δημήτρης Καχριμανίδης, Ιωάννης Μπαμπατζιάνης, Κωνσταντίνος Τζιαφέρης

Σχολιάστε

Το ηλεκτρονικό σας ταχυδρομείο δεν δημοσιοποιείται. Τα σημειωμένα πεδία είναι απαραίτητα. *

*

Επιτρέπονται τα εξής στοιχεία και ιδιότητες HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>